שרתים -  DataCenter.co.il  
  חוות שרתים
  מחשוב ענן
  פתרון חובק עולם
  אחסון שרתים יעודיים
  שירותים מנוהלים
  פתרונות DRP
  שרתים וירטואלים
     >> שרתים וירטואלים בישראל
  אחסון אתרים
  E-Business
  קניית דומיין

מחשוב ענן - Cloud Computing


מחשוב עננים תשתיתי

מחשוב ענן הוא שירות הניתן מרחוק באמצעות רשת האינטרנט. תחום מחשוב הענן, תפס תאוצה בשנים האחרונות תודות לחסכון עצום בעלויות וגמישות בהקצאת משאבים במהירות כמעט מיידית ולא מעט בזכות העובדה שהפס הרחב מאפשר למשתמשים להגיע למשאבי המחשוב במהירות וכמעט ללא תקלות.

שימוש בשירותי מחשוב ענן יצר מודל עסקי חדש, המאפשר ללקוחות להשתמש בתוכנות אשר יושבות על ענן (שרת מרוחק) ובכך לחסוך משאבים כספיים רבים בזכות העובדה שהלקוח אינו צריך לקנות רשיונות, לשדרג את התוכנה ולהתקין אותה בכל פעם מחדש. חברות התוכנה חוסכות את העלויות של הפצת התוכנה והדפסתה והלקוח נהנה מעלות כספית נמוכה יחסית לרכישת התוכנה.

גמישות בקבלת משאבים

מחשוב ענן באינטרספייס מאפשר גמישות בקבלת משאבים ולכן הוא מתאים למגוון רחב של לקוחות, מהאדם הפרטי ועד ארגונים גדולים. כמשתמשים בשירותי מחשוב ענן, נוכל לקבל "ענן קטן" או "ענן גדול" וכשנצטרך, נגדל בצורה דינמית וללא הגבלה. משאבי המחשוב המסופקים ללקוח מוקצים לו בלעדית ואינם תלויים במשתמשים אחרים.

גיבוי בענן

בנוסף ליתרונות הרבים שמספק שירות מחשוב ענן באינטרספייס, הוא מאפשר לנו גיבוי מלא של השרת. הגיבוי מתבצע באופן אוטומטי ועם נפילת השרת הוא עובר אוטומטית לחומרה חליפית בזמן קצר.

אבטחה בענן

אינטרספייס מספקת שירות מחשוב ענן בעל אבטחה גבוהה, כולל תשתית כפולה עם חומרה ותוכנה של החברות המובילות בעולם. שרתי הענן באינטרספייס, חסומים לפעילות זדונית ולכל לקוח ניתנת רשת פרטית משלו, כאשר הגישה נעשית דרך ערוץ מאובטח ומוצפן.

מחשוב ענן ומסחר אלקטרוני

אינטרספייס מספק שירות מחשוב ענן מוכן לתקן PCI-DSS, התקן המחמיר של חברות כרטיסי האשראי, המחייב כל עסק המעוניין לבצע פעולת סליקת כרטיסי אשראי. אינטרספייס מספקת תשתית מוכנה, שתעזור לכם לעבור את אישור התקן באופן מהיר ובעלויות נמוכות.

לפרטים נוספים אודות מחשוב ענן לחץ - מחשוב ענן
או צלצל עכשיו:073-222-4444
 
 
English צור קשר תמיכה שירותים ופתרונות אודות דומיין אחסון אתרים שרתים